Jak pečovat o barvené vlasy

Rády byste krásnou a zářivou barvu svých vlasů po celou dobu, než opět naštívíte svou kadeřnici?
Když to vezmu  úplně od začátku, tak pro každou z nás je doslova výhra mít svého dobrého doktora, zubaře a kadeřníka. Svět je hned o něco veselejší. Mít někoho, kdo Vás zná, naslouchá vašim potřebám a Vy mu důvěřujete.
Pokud střídáte kadeřnice, barvíte se občas doma nebo v  salonu s  jinými značkami, tak na své vlasy vrstvíte barvy různých kvalit a vlas může být nerovnoměrně zasycen barvivem. Dalším aspektem je i technika barvení, ale to už bych  zabíhala dále.
Má srdcová barva je A new color od Davines.Davines vyvinul tuto barvu bez obsahu amoniaku. Je obohacena o přírodní protioxidační látky, karotenoidy a melanin, díky kterým se dosáhne výraznějšího lesku a výsledku s dlouhodobým trváním. Kromě již zmíněných karotenoidů z mrkve a melaninu obsahuje vitamín C, karnaubský vosk a ricinový olej, čímž je ochráněna struktura vlasu a vlas je hydratován.
Kvalitní barva + správná péče doma a máte vyhráno.

Máte novou barvu od své kadeřnice a určitě Vám doporučila i produkty pro péči o vlasy doma. Je to důležité, protože vhodnými produkty ovlivníte kvalitu Vašich vlasů. Pro udržení sytosti barvy a lesku vlasů vyvinul Davines produkty MINU z řady Essential Hair Care. Řada MINU zahrnuje šampon, kondicionér, vlasovou  masku a sérum, které jemně čistí a vyživují barvené vlasy, jsou bez sulfátů a parabenů. Obsahují aktivní přírodní složky z květů salinských kapar a jemně voní po citrusech. 
Produkty Davines jsou k dostání na našem e-shopu www.prokrasuvlasu.cz