SACRED NATURE – Omlazující péče dle nejpřísnějších norem EcoCert

Nová bioregenerační řada Sacred Nature od [comfort zone] byla navržena tak, aby regenerovala pokožku a ta byla odolnější vůči změnám. Přípravky jsou obohaceny o výtažek rostlin z Vědecké zahrady a patentovaný komplex tří biofermentovaných extraktů pocházejících z listů myrty, černého bezu a slupek z granátového jablka. Ty udržují mladiství vzhled pleti a bojují proti volným radikálům díky vysokému obsahu antioxidantů. O zlepšenou hydrataci pleti, udržení zdravého buněčného jádra a mladistvý vzhled se v přípravcích stará extrakt z biotechnologického mechu, japonských cedrových pupenů a květů rostliny Kangaroo paw (v Čechách známá jako Klokanka nebo Rozvitec).

Celá Sacred Nature řada je ekologicky certifikovaná, obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu a až 80 % složek z ekologického zemědělství. Všechny produkty byly vyvinuty v souladu s péčí o pokožku [comfort zone]. Dále jsou všechny produkty řady Sacred Nature pečlivě dermatologicky testovány, aby prokázaly svou vysokou účinnost a byly vhodné i pro citlivou pokožku.

I při vytváření parfemace nezapomínali v laboratoři [comfort zone] na inspirace ze zahrady. Otevírá se tónem pelargónie, citronu a pomeranče. Pokračuje odvážnou pikantní notou muškátového oříšku, hřebíčku a esenciálního oleje ze zelených větviček hořkého pomeranče. Zavírá se suchou notou cedrového dřeva a uklidňující pryskyřicí.

 

Nejprodávanější

715
526017155260
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem