Pasta & Love

Pasta & Love je nová řada z laboratoří Davines určená mužům. Svůj název dostala po dvou nejznámněších symbolech Itálie, kterými jsou dobré jídlo a láska. Je určena mužům, kteří si potrpí na kulturu, dobré jídlo a lahodné espresso.

Využívá recyklované skleněné láhve (34 % od spotřebitelů a 24 % z průmyslového odpadu) pro co nejnižší dopad na životní prostředí.

Balení celé řady je 100 % kompenzováno projektem zalesňování a ochranou půdy v Etiopii.
 
Davines Pasta & Love Pre-shaving & beard oil 50 ml
Jemný olej před holením pro ochranu nejcitlivější pokožky. Vousům dodává jemnost a lesk.
Obsahuje 97,8 % přírodních složek a je obohacen o výtažek z mochyně a směs jojobového a mandlového oleje pro výživu pokožky a zjemnění vousů.
 
Davines Pasta & Love Softening shaving gel 200 ml
Gel měnící se v pěnu, který umožňuje snadné klouzání čepele po pokožce a poskytuje rychlé a jemné oholení. Pokožku zanechává hladkou, jemnou a příjemně provoněnou. Vhodný pro všechny typy pleti.
Obsahuje 85,9 % přírodních složek a je obohacen o výtažek z mochyně, který má tišící účinky.
 
Davines Pasta & Love After Shave & Moisturizing cream 100 ml
Multifunkční produkt 1. po holení, ideální pro dokončení holicího rituálu. Díky tišícímu složení redukuje zarudnutí pokožky a zanechává ji krásně jemnou. 2. hydratační krém, ideální ke každodennímu ošetření pokožky.
Obsahuje 93,3 % přírodních složek a je obohacen o výtažek z mochyně, bambucké máslo a olej Babassu se zvláčňujícími a ochrannými účinky.
 

Nejprodávanější

539
130915391309
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem