Naturaltech

PŘÍRODA + ČLOVĚK + TECHNOLOGIE

Produkty a ošetření zaměřené na problémy vlasové pokožky a vlasů.

Nové přípravky obohacené o fytoceutika: aktivní biologické látky, které se nacházejí pouze v rostlinách, inovativní kosmetické přísady s mimořádnými antioxidačními, protizánětlivými vlastnostmi, které působí proti volným radikálům.

Díky nejmodernější technologii byly vytvořeny přírodní a velmi účinné výrobky, které v šamponech eliminují parabeny a sulfáty. Sulfáty jsou látky, které způsobují podráždění očí, vyrážky, alergické reakce a přesušování kůže, zatímco parabeny mohou vyvolávat kožní alergické reakce.

Smyslem Naturaltech bylo vytvořit intenzivní terapeutické ošetření, které upravuje a působí proti častým potížím vlasů a pokožky hlavy.

Zkombinovali jsme poznatky z aromaterapie a biotechnologie, abychom optimalizovali účinky přírodních aktivních ingrediencí.

Poslední generace vytvoří hustou krémovou pěnu a s použitím éterických olejů pro intenzivní vůni zvyšuje smyslové potěšení z produktu.

Davines využívá pokročilou technologii na ochranu člověka a životního prostředí, dnes a zítra, přičemž péče o tělesnou a duševní pohodu klientů kombinuje výhody léčby a potěšení z masáže.

Obaly

Design a jantarová barva obalu evokují farmaceutickou a bylinnou inspiraci této linie a podtrhují vědecké výzkumy, které jsou základnou Naturaltechu. Použité materiály s nízkým dopadem na životní prostředí poskytují ochranu před slunečním zářením. Grafický vzhled je přidanou hodnotou – výběr ručních maleb na etiketách je inspirován konceptem a funkcí každé jednotlivé řady. Přečtete si příběh skrývající se za jednotlivými malbami u každého produktu řady.

davines-natural-tech_carousel

 

 

Nejprodávanější

479
269914792699
Značky

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 41 položek celkem