Vlasová poradna

header2

 

Hledáte radu, inspiraci, pomoc s výběrem produktu? Odpověď možná najdete právě zde. A pokud ne, nebojte se nás zeptat, jsme tu pro Vás.

 

Q: Je mi 46 let, vlasy mám barvené a chtěla bych používat vlasovou kosmetiku, která bude kvalitní, aby mé vlasy vypadaly vitálně a zdravě. Vlasy si myji 2x týdně a zhodnotila bych je celkem, že jsou dehydrované, musím po umytí používat i olejíček na konečky vlasů. Kulmu i fén používám, ale ne každodenně, pouze při úpravě po umytí vlasů. 

délka - nad ramena(mikádo)
struktura - trochu vlnité, pevné
barva- přírodní tmavé a dobarvované šediny do světlejší čokoládové barvy(kadeřnice míchá asi 2 odstíny)...před rokem mi kadeřnice metodou OLAPLEX zesvětlila vlasy(několik proužků), ale mé vlasy to dost vysušilo a vlasy mi "krepatěly ", ale nyní je to už mnohem lepší, přesto by mé vlasy zasloužily lepší péči.

A: Máme na výběr z několika možností. Pokud byste upřednostňovala udržení stálé barvy, doporučujeme řadu Minu a Nounou, ale jak jste zmínila, máte vlasy vlnité a občas bojujete s krepatěním. Proto doporučujeme řadu na vlnité vlasy Love curl, která je výživná díky výtažkům z mandlí Notto. Zatím vyzkoušejte šampon a kondicionér z této řady + olejíček Oi oil. Pokud by se vám zalíbila vůně olejíčku, můžete vyzkoušet celou řadu Oi (šampon+kondicionér), je mezi zákazníky nejoblíbenější.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnější informace naleznete zde.