O nás

 

Důvěra – rychlost – spolehlivost

Heureka_overeno_zakaziky
Náš e-shop získal na serveru Heureka.cz díky dlouhodobě přiznivým recenzím certifikát Ověřeno zákazníky.

V našem internetovém obchodu prokrasuvlasu.cz najdete pomůcky k úpravě vlasů, produkty vlasové a tělové kosmetiky Davines, Canneff, Flow Cosmetics, E+46 a Natura Siberica. Nechceme být další e-shop s desítkami značek, soustředíme se pouze na špičkové a v praxi osobně vyzkoušené produkty. Nákupem u nás získáváte záruku spolehlivosti, rychlého vyřízení objednávky, slušného jednání a možnost odborné konzultace k nabízeným produktům.

E-shop má svoji základnu v Salonu Kamila Mrázková ve Slavkově u Brna, kde si můžete vyzvednout objednávky a kde Vám rádi poradíme s výběrem zboží.

 O_nas_Salon6  salon

 

 

 

 

 

 

 

 

 Stavte se na konzultaci...nebo jen tak :-) 

O Davines

Srdce Davines začalo bít v italské Parmě v roce 1983, kde rodina Bolatti založila laboratoř věnující se výzkumu špičkové vlasové kosmetiky pro renomované mezinárodní kosmetické firmy.

V roce 1993 společnost vytvořila značku kosmetických výrobků určených pro kadeřníky – Davines.

Dnes je značka distribuována do 81 zemí světa.

V Davines věří, že rovnováha krásy a udržitelnosti, kterou nazývají „udržitelná krása”, může zlepšit naše životy a svět kolem nás.

Značka Davines nás okouzlila před více než 4 lety svojí vizí, ekopřístupem a produkty s jemným složením, perfektním účinkem na vlasy i tělo a šetrností k přírodě. Produkty neobsahují parabeny, sulfáty a další látky, které zatěžují přírodu a člověka. K jejich výrobě se využívají plodiny italských farmářů, obnovitelné zdroje a špičkové kosmetické technologie. Davines své produkty netestuje na zvířatech.

PARABEN-FREE_1       Zero impact

Naší vizí jsou Vaše zdravé a krásné vlasy. Přejeme vám příjemné nakupování.

Tým prokrasuvlasu.cz