Heart of Glass

Lesklé, plné života, odvážné. Blonďaté vlasy byly vždy symbolem pozitivní energie a ženskosti. Proto vyžadují zvláštní péči a pozornost, aby byla zachována jejich přirozená síla a krása.
Toto je myšlenka, která stojí za produktovou řadou Heart of glass, jenž byla navržena speciálně pro
udržení krásné blond barvy vlasů, ať už přírodních nebo chemicky ošetřených. Odborníci v Davines laboratořích kombinovali špičkové technologické přísady s inovativními přírodními surovinami, aby získali produkty s prokázaným kosmetickým účinkem, které chrání a ošetřují vlasy, mají vysoké procento přírodních ingrediencí a jsou biologicky rozložitelné.
Díky tomu je Heart of glass expertem na blond vlasy. Řada je snadno použitelná jak v salonu, tak i pro domácí péči.
Všechny výrobky z řady Heart of glass jsou vyráběny a baleny v Davines Village s využitím energie výhradně z obnovitelných zdrojů s CO² kompenzací. Obaly jsou vyrobeny z recyklovaného plastu od spotřebitelů a jsou znovu recyklovatelné.
Všechny produkty v této řadě jsou uhlíkově neutrální. Emise oxidu uhličitého generované během celého životního cyklu produktů (s výjimkou fáze používání) jsou kompenzovány pomocí projektu EthioTrees. Projekt EthioTrees podporuje regeneraci půdy a lesů v severní etiopské oblasti Tigray na Tembienské vysočině, které jsou ohroženy dezertifikací.

 

Nejprodávanější

689
247416892474
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem