Naturaltech Nourishing - Hair Royal Jelly Superactive 6x8 ml

 
 

Vitamínový komplex

Dostupnost Do 48 hodin
Můžeme doručit do
6.10.2022
1 979 Kč    
Kód produktu 052
Značka Davines
Webová stránka značky davines.com/cz/home/index/
Kategorie Sérum a sprej
 

Multiaktivní, remineralizující vitamínový komplex pro citlivou a dehydrovanou vlasovou pokožku s obsahem mateří kašičky. Dodává vlasům esenciální aminokyseliny, minerální soli a vitamíny (B1, B6, B12, C, E). Díky vyživovacím a remineralizujím účinkům na pokožku jsou vlasy odolnější.

pH 4,4

Způsob použití:

Otočte uzávěrem ve směru šipky tak, aby praskl ochranný kroužek. Uzávěr přišroubujte a důkladně protřepejte, aby se prášek smíchal s roztokem. Pak víčko odstraňte, nasaďte speciální aplikátor a aplikujte na pokožku hlavy jemným masírováním. Neoplachujte. Jakékoli změny v barvě produktu či nerozpuštěný prášek nejsou na závadu, jsou pouze projevem čistě přírodních přísad.

Hlavní aktivní složky:

Mateří kašička – zvyšuje lesk vlasů a podporuje jejich růst

Esenciální aminokyseliny

Minerální soli – mineralizující účinky

Vitamíny B1, B6, B12, C, E

Podobné produkty

Hmotnost 0.1 kg
Objem 6x8 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Firma Davines byla založena rodinou Bolatti v Parmě v Itálii V roce 1983. Davines začal jako výzkumná laboratoř vyrábějící produkty vysoké kvality pro péči o vlasy pro renomované kosmetické firmy na světě. Po deseti letech zdokonalování našich zkušeností jsme vytvořili naši vlastní vlasovou značku Davines, výhradně pro salóny a v roce 1996 založili [comfort zone] péči o pleť pro lázně a kosmetická centra.

“VYTVOŘENÍM UDRŽITELNÉ KRÁSY NABÁDÁME LIDI, ABY PEČOVALI SAMI O SEBE, PROSTŘEDÍ, VE KTERÉM ŽIJÍ A PRACUJÍ, TAK I O VĚCI, KTERÉ MILUJÍ.”

"Od počátku jsme se zaměřili na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky navrženy pro práci, kde vyjadřují osobitý styl a ducha.

Náš styl je odrazem naší zvídavosti a otevřenosti vůči světu (rozdílné kultury, zvyky a lidé, kteří nás opravdu inspirují). Náš italský pohled na historii a umění, design a módu, kulturu a životní styl - to je naše dědictví a to, kdo jsme. Milujeme věci, které odrážejí jednoduchost a harmonii, protože jejich krása je vždy moderní. A i když jsme v symbióze s dnešní dobou, vytváříme koncepty a výrobky, které jsou určené proto, aby se staly klasickými i nadčasovými.

Kvalita pro nás znamená mít svobodu vytvořit nejlepší produkty. Důraz je kladen na ohleduplnost k životnímu prostředí, použití vysokého stupně přírodních složek a použití vědecké přísnosti na všechny produkty, aby se zajistila bezpečnost zákazníků. Kvalita je nejen důležitá pro nás, ale i naše partnery a zákazníky.

V Davinesu si troufáme dělat to, v co věříme, a nikoli v souladu s hlavním proudem. Následujeme intuici, která vede naše kroky. To nám dává svobodu rozvíjet koncepty a produkty, které jsou originální, autentické a emočně spojené s lidmi. Naše práce je promyšlená – v rovnováze jsou látky a styl, věda a příroda, lidé a duch. Právě tohle nám umožňuje vytvořit to, čemu říkáme „Život naplňující projekty“."

O více než dvě desetiletí později je Davines ve více než 75 zemích, tisících salonech se stovkami a stovkami nadšených kadeřníků. Ačkoli stále rosteme, máme sídla v Parmě, New York City, Paříži, Londýně, Mexiko City, naše kořeny jsou pevně zasazeny v našich začátcích jako rodinné výzkumné laboratoři vedené stejnou touhou po kvalitních produktech s autentickým přístupem a nadčasovým odvoláním.

NAŠE MISE

Naším cílem je inspirovat a zlepšovat kvalitu pracovního života kosmetických odborníků po celém světě prostřednictvím koncepcí, produktů a služeb, které jim umožní nabídnout klientům jedinečné zážitky.